P o d n i k e j

Bc. Jan Vavřička, DiS.

Lektor kurzu Marketing a obchod

Projektový manažer UNIWEB s.r.o.

Prohlédněte si profesní profil.

Lektorská praxe: O marketingu pravidelně přednáší plzeňským podnikatelům a podnikatelkám a publikuje odborné články na téma e-commerce (SEO, SEM, PPC, ROI, SMM). O online marketingu služeb cestovního ruchu přednáší na veletrhu ITEP. V rámci Týdne vzdělávání dospělých pořádaného Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR přednášel na téma "Jak dělat on-line marketing ve vzdělávání?". Na veletrhu Klíč k příležitostem přednášel, jak pracovat s internetem, aby nám co nejlépe sloužil při hledání zaměstnání.

 

Bc. Ing. Štěpánka Tetourová

Lektor kurzu Manažerské dovodnosti

Podniká v oblasti vzdělávání se specializací na systematické řízení firem, mezikulturní komunikaci a angličtinu jako nástroj mezikulturní komunikace. První lektorské zkušenosti získala jako interní školitelka v Panasoniku, kde školila management kvality.   V současnosti se svým klientům věnuje především na individuální úrovni v dlouhých časových horizontech. Od roku 2008 působí jako hodnotitelka v programu Národní ceny ČR za jakost (hodnocení kvality řízení firem). S úspěchem používá zkušenosti z firemního prostředí pro řešení problémů a situací v soukromém životě. To ji také dovedlo ke spolupráci s občanským sdružením Studnice na projektu Podnikej a na projektu Občanského vzdělávání.

  

Ing. Jiří Laciga, CSc.

Lektor kurzu Podnikatelský plán a Finance a investice

V roce 1991 byl jedním ze zakladatelů CCA, kde dlouhou dobu působil jako hlavní architekt informačních systémů a generální ředitel. Vystudoval obor Technická kybernetika na Vysoké škole strojní a elektronické v Plzni, je kandidátem věd v oboru metainfomačních systémů. V roce 2010 přišel s myšlenkou realizovat projekt pro začínající podnikatelky, v kterém od roku 2011 působí jako lektor kurzu Podnikatelský plán a Finance a investice.  Mezi jeho největší záliby patří architektura, výtvarné umění a hlavně sport - cyklistika, orientační běh, snowboarding a běh na lyžích.

 

 

 

 

  Ing. Eva Kultová

Lektorka kurzu Finance a účetnictví

Hlavní účetní IT firmy, aktuálně na rodičovské dovolené

Lektorská praxe: Zkušenosti s lektorskou činností získala zejména při konzultacích a školeních ekonomických modulů informačního systému poskytovaného společností CCA Group a.s. Jako člověk z praxe se své posluchače snaží nezatěžovat odkazy na zákony a paragrafy, ale soustředí se především na řešení konkrétních situací a praktických příkladů, s nimiž se v podnikatelské praxi můžeme každodenně setkat.

 

Mgr. Lucie Šídová

Expertka na rovné příležitosti

Psychoterapeutka a ředitelka občanského sdružení Rozkoš bez rizika. Problematice rovných příležitostí se věnuje již od roku 2006 (nejprve v EKS, později v R-R). Kromě řízení organizace se věnuje PR, publikační, lektorské a přednáškové činnosti, supervizi, psychoterpii a krizové intervenci. Spolupracuje na několika zahraničních projektech věnovaných tématům prosazení žen, prevenci a terapii následků násilí na ženách, šíření informací a osvětě v genderové problematice. 

 

Přihlášení

Kontakty

Občanské sdružení STUDNICE
Krátká 2
301 17  Plzeň

tel. +420 378 229 465
+420 602 255 786
e-mail:
eva.sykorova@studnice-os.cz